O nás

Naše firma se zabývá dodávkami jak jednotlivých strojů, tak i kompletních výrobních balících linek do potravinářství. Zastupujeme na trhu osvědčené značky jako Ishida, detektory kovů CEIA, německé balící stroje Wolf, holandské kartonovací stroje Blueprint, Tetamat. Naší snahou je doručit zákazníkovi kvalitní osvědčené zařízení splňující požadavky na výkon, požadované standardy kvality, rychlost a efektivitu výroby v celém rozsahu linek od vážení přes kontrolu bezpečnosti potravin, balení na baličce a následně umístění do libovolného kartonu.

Pro zmíněné firmy poskytujeme prodejní i servisní zázemí pro Českou republiku a Slovenskou republiku. Cenovou nabídku na požadované zařízení vytvoříme na vyžádání.

V nedávné době jsme se přestěhovali do nového  kancelářského zázemí v Čerčanech, jehož součástí bude show room, kde budou dodávané stroje vystaveny a bude možné je vidět i v testovacím provozu. 

 
Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací